nieuws

#Till we meet again

Naar aanleiding van de gesloten verpleeghuizen door corona startte Stichting Het Momentum het project #Till we meet again. Hierbij maken onze vrijwilligers persoonlijke vlogjes voor ‘hun’ bewoner van activiteiten die ze voorheen samen ondernamen. In de hoop dat ze deze straks weer kunnen oppakken, samen! Tot die tijd proberen we met deze persoonlijke filmpjes contact te houden. De vlogjes die onze vrijwilligers met veel liefde maken, worden door onze camjo Edith van Zalinge waar nodig geëdit en in het stramien van onze #Till we meet again vlogs geplaatst. Daarna sturen we deze persoonlijke filmpjes naar de activiteitenbegeleiders van de diverse verpleeghuizen, waar we actief zijn. Zij zorgen ervoor dat de bewoner dan de voor hen exclusief gemaakte vlogs kan bekijken, zo vaak hij of zij dat maar wil! #Till we meet again blijft in ieder geval actief zolang we ‘onze’ bewoners niet kunnen bezoeken.

 

deel dit