nieuws

Eerste vrijwilligers voor Glorieux in Eindhoven ronden voorbereiding af!

Onlangs rondden 6 vrijwilligers onze voorbereidende workshops af en daarmee zijn zij klaar voor een match binnen Glorieux! Zodra de deuren weer openen, gaan de kennismakingsgesprekken met mantelzorgers en bewoners plaatsvinden, om zo voor eenieder de best mogelijke match te verzorgen. Wij feliciteren hierbij graag nogmaals onze vrijwilligers!

Online

De workshops zijn online gevolgd, waardoor de uitreiking van de certificaten dus niet mogelijk was tijdens de afsluitende workshop. Daarom ontvingen de vrijwilligers afgelopen week hun certificaat per post, opgeluisterd met een leuke attentie. Als teken van welkom van Glorieux.

 

Vrijwilligerscoördinator Carla Bodet van Glorieux ondertekent de certificaten, als afronding voor de voorbereiding!

 

Start

We hopen dat we gauw aan de slag kunnen! Onze vrijwilligers hebben zo’n zin om te starten! Wij wensen hen alvast veel plezier en veel mooie momenten en feliciteren Glorieux met zo’n mooie groep enthousiaste mensen.

deel dit