# Persoonlijk verhaal

Je kunt op zoveel manieren ontsnappen!

Ik ga naar de meneer met wie ik altijd zo leuk kon praten. Nu hebben we weer een geanimeerd gesprek over de voorpagina van de krant van vandaag, die voor hem ligt. Het gaat voornamelijk over de geplande ontsnapping van een crimineel. Meneer weet dat artikel moeiteloos te verweven aan het artikel dat ‘de kleintjes willen deelnemen aan de coalitie’ en aan de achterpagina, waarop e-bikes in de aanbieding zijn. In zijn beleving is het een logisch verhaal maar het lukt me even niet meer om dit te reproduceren.

Houdini, koning van de escapes

Het verhaal van de geplande ontsnapping vult bijna de hele voorpagina. Maar meneer is duidelijk niet onder de indruk van de plannen. Ik begrijp al snel waarom niet na zijn volgende opmerking. “Ik ontsnap hier elke nacht,” zegt hij, terwijl hij zijn brede lach toont. Mooi!

DEEL DIT VERHAAL
Facebook
LinkedIn
E-mail
WhatsApp

Lees meer

“Waar is mijn fiets” mompelt mevrouw. Ze loopt met haar handtas stevig onder ...

“Nou word ik nooit meer hand in hand met iemand wakker”. Ik hoor ...

Blijf ons volgen!

Schrijf je in en ontvang onze mooie verhalen, nieuws en activiteiten automatisch per e-mail.

Hoofdmenu

Contact

Bel zelf

Bestuurslid Het Momentum Sylvia Eickholt

Akert 64 – 5664 RJ Geldrop

Word gebeld omdat ...

Volg ons

Schrijf je in en ontvang onze mooie verhalen, nieuws en activiteiten automatisch per e-mail.

Deze website maakt gebruik van “cookies” (tekstbestandjes die op jouw computer worden geplaatst) om de website te laten functioneren, de website te helpen analyseren om onze dienstverlening te verbeteren of voor marketing doeleinden.

Privacybeleid