#Workshop
#Mantelzorgers

Workshop 'Pak het Momentum' (2 van 2)

2025 - Q4

Voor wie
Mantelzorgers uit Geldrop-Mierlo
Wanneer
Locatie
Geldrop
Entree
Gratis

Programma

Deel je ervaring met andere mantelzorgers!

Speciaal voor alle mantelzorgers in Geldrop-Mierlo, organiseert de gemeente samen met Het Momentum in 2025 weer het workshop programma ‘Pak Het Momentum!’ Dit programma bestaat uit 2 workshops en is gratis toegankelijk voor mantelzorgers in Geldrop-Mierlo.

Waarom aanmelden voor deze 2 workshops?

  • Vol praktische handvatten en inspirerende verhalen.​
  • Gebaseerd op eigen ervaring uit de praktijk.
  • Inzicht in de werking van je hersenen als je dementie hebt.
  • Samen zoeken naar oplossingen of 'omgaan met-methodes', ook in de samenwerking met zorgmedewerkers en vrijwilligers. Met toelichting van Pak Het Momentum infokaart.
  • Ervaringen uitwisselen met andere mantelzorgers.

 

*****
Het workshopprogramma 'Pak het Momentum' (2 workshops), wordt in 2025 vier keer georganiseerd. Meld je alvast aan voor deze workshop, of schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang bericht als de data bekend zijn!
*****
DEEL DEZE ACTIVITEIT
Facebook
LinkedIn
E-mail
WhatsApp

Aanmelden

Ja, ik wil me aanmelden voor Workshop 'Pak het Momentum' (2 van 2):
Aantal personen

Blijf ons volgen!

Schrijf je in en ontvang onze mooie verhalen, nieuws en activiteiten automatisch per e-mail.

Contact

Bel zelf

Bestuurslid Het Momentum Sylvia Eickholt

Akert 64 – 5664 RJ Geldrop

Word gebeld omdat ...

Blijf op de hoogte!

Schrijf je in en ontvang onze mooie verhalen, nieuws en activiteiten automatisch per e-mail.

Hoofdmenu

Deze website maakt gebruik van “cookies” (tekstbestandjes die op jouw computer worden geplaatst) om de website te laten functioneren, de website te helpen analyseren om onze dienstverlening te verbeteren of voor marketing doeleinden.